KKVITI

Oriola Marashi provokon…

/ 1 minutë lexim

Njëra nga femrat më joshëse të showbizit shqiptar është Oriola Marashi.

Bukuroshja kujdeset që çdoherë t’i vë në pah asetet trupore.

RCCOLA

Kështu ia ka bërë edhe në fotografinë e fundit, të publikuar në ‘Instagram’.

E shtrirë në shtrat, ajo vuri në pah gjoksin dhe linjat trupore.