RCCOLA

O Zot, ami edhe një parë sy” aktorja e njohur mahnitet nga pamja e Majlinda Zekës

/ 1 minutë lexim

Bukuroshja, Majlinda Zeka, gjithmonë është në qendër të vëmëndjes për shkak të dukjes së saj, shkruan, “Kosova Sot Online”.

Ajo në ‘Instagramin’ e saj postoj disa foto ku aktorja e njohur nga Kosova, Eriona Sejdiu, ka komentuar në fotografitë e saj “O zot ami edhe nipar sy” , duke lënë të kuptohet se është mahnitur me pamjen e Majlindes.

Fidanishtja

Majlinda në paraqitjet e saja në “Instagram”, shfaqet gjithmonë e rregulluar bukur dhe shpesh me poza provokative.