Nuk janë ndarë

Melanie Griffith, Antonio Banderas dhe vajza e tyre, Stella janë paraqitur së bashku në tepihun e kuq në Marbella të Spanjës, në një mbrëmje bamirësie.

Çifti janë dukur të lumtur, edhe pse ka pasur thashetheme se martesa e tyre është në prishje e sipër.

Stella po ashtu është dukur e lumtur në krah të prindërve të saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS