Nora, tregon linjat e saj perfekte

Nora Istrefi, vazhdon të jetë njëri nga emrat më të komentuar në show-bizzin shqiptar.

Lidhja, martesa dhe ndarja e saj me Robert Berishën bëri bujë të madhe duke bërë dyshen gjithmonë pjesë të vëmemdjes.

Gjithesesi, përkundër fjalëve të mëdha dhe komenteve negative, Nora ka vazhduar jetën e saj së bashku me vajzën e saj, Renne.

Dyshja në fjalë është duke shijuar disa ditë pushimi, pasi ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka ndarë foto “hoot” në bikini.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS