Nora s’e lëshon frontin – e mahnitshme në fotot e fundit

Nora Istrefi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja Nora Istrefi këtë vit duket se e ka marrë seriozisht muzikën dhe ka filluar që të jetë aktive, pasi që gjatë pandemisë nuk kishte realizuar ndonjë këngë të re të saj.

Ajo sonte është paraqitur me një set fotografish, me një fustan të zi të hapur përpara tregon se Nora nuk e ka ndërmend të dorëzohet dhe se sivjet do të jetë në qendër të vëmendjes.

“Ki me lype me’m pa …. 🎶🎼 soonnnn!!”, ka shkruar ajo duke treguar se fotot janë pjesë e klipit të saj më të ri.

Kujtojmë se para një muaji Nora realizoi këngën “Më mungon”, këngë që ka më shumë se 2.5 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS