RCCOLA

Nora Istrefi mahnit me linjat

/ 1 minutë lexim

Nora Istrefi është e përkushtuar për t’i ruajtur linjat e admiruara trupore dhe këtë e bën për mrekulli.

Sa herë që publikon fotografi, merr mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë, të cilët e pëlqejnë jo vetëm muzikën e saj, por edhe dukjen.

Gjatë të enjtes, Nora është kujdesur që të marrë gjithë vëmendjen e faqeve rozë me publikimin e imazheve me bikini.

Uji Dea

Pjesë e fotografive të publikuara është edhe vajza e saj, Renee, me të cilën po i shijon këto momente.

“Çaste të mira me princeshën time”, është përshkrimi që ka zgjedhur këngëtarja në postimin e saj. /Telegrafi/