Nora edhe njëherë tregon se di të mbetet trendi

Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve që i përcjell më së shumti trendët

Nora gjatë vikendit është parë e veshur me përplot stil në mesin e një polemike që ajo ka pasur me një menaxher të VIP-ve shqiptarë që jeton në Australi.

Megjithatë, e veshur me një palë veshje komplet për trupi, këngëtarja kosovare vazhdon të jetë njëra prej vajzave me më stil në Kosovë.

Kësaj veshje ajo ia ka shtuar si aksesorë një çantë me ngjyrë të gjelbër rrezatuese si dhe këpuca të verdha me taka të trasha.

Ditë më parë ajo po ashtu ishte paraqitur me një veshje për të cilën tha që e bën “të ndihet seksi”. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS