Nora, e mahnitshme në bikine

Këngëtarja Nora Istrefi është parë në formë të mirë në bikine.

Ajo ka postuar një set të fotografive në bikine të gjelbra dhe ngjyrë ari, teksa është shfaqur provokative para fansave të saj.

“Me ktheni përsëri”, ka thënë ajo, duke aluduar kështu se këto foto janë bërë më parë dhe jo tani.

Ndryshe, Nora pritet që së shpejti ta sjell një këngë të re e ku do të këndojnë edhe Bardhi, Shkurte Gashi dhe Butrint Imeri. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS