Mobi Casa

Një shqiptar gjendet i vdekur në Itali

/ 1 minutë lexim

Një shqiptar është gjetur i vdekur në Itali. Trupi i burrit, 34 vjeçar është gjetur i vdekur në Villa di Serio, në lagjen Campagnola në Bergamo.

Viktima mësohet të jetë baba i një fëmije katër vjeçar dhe ishte i martuar me një shtetase italiane, njofton Noa. Policia nuk e ka bërë të ditur emrin e tij për shkak të hetimeve.

UBT

Kufoma e tij është gjetur paditen e së premtes nga një fëmijë që ishte duke luajtur futboll.

Pas hetimeve të policisë, mendohet se burri është vrarë me thikë. Në trup i janë gjetur shenja që tregonin se ai është goditur disa herë. Ndërkohë, disa orë më vonë policia ka gjetur edhe makinën e tij të djegur. /Telegrafi/