Një rast dhunimi në Viti po hetohet nga policia dhe prokuroria

/ 1 minutë lexim

Viti – Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës.

UBT

Lidhur me rastin në konsultim me prokurorin kompetent është iniciuar rasti i cili i nënshtrohet procedurave hetimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/