Një person me të meta mentale zhduket në Kamenicë

Kamenicë – Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se kushërira e saj viktima femër e cila është me të meta mentale ka dal nga shtëpia dhe se nuk din vend ndodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS