RCCOLA

Një maniak seksual “kërcënon” princeshën Midelton

/ 1 minutë lexim

Njerëzit e spektakleve dhe në përgjithësi njerëzit e pasur mbajnë përherë me vete roje sigurie. Këtë luks padyshim e ka dhe princesha Kate Midelton.

Por në jubileun e 60 vjetorit të mbretëreshës Elisabetë edhe pse e rrethuar nga rojet e sigurisë, shumë pranë saj ka qenë një maniak seksual.

Mobi Casa

Në një foto të bërë së bashku me familjen mbretërore, maniaku duket se i ka synimet e qarta duke i qëndruar afër zonjës Midelton. Personi në fjalë ishte dënuar disa herë nga drejtësia angleze për vepra të shumta seksuale dhe tentim dhunimi.

Në foto, botuar nga tabloidi britanik “Mirror” , maniaku Harbinder Rana Singh është një hap larg nga Kate Middleton, dukeshës së Kembrixhit. Harbinder Rana Singh ndodhet në krah të majtë të fotos, i veshur me veshje indiane dhe me mjekërr. 52 vjeçari ishte ftuar nga princi Charles si një anëtar i komunitetit Sikh në Britaninë e Madhe. “Princi ishte krejtësisht në dijeni për të kaluarën e tij,” thotë “The Mirror” në lajmin e botuar për princeshën.