Një i vdekur në rrugën Viti -Ramnishtë

Gjilan – Mbrëmë, rreth orës 22:35 në rrugën Viti – Ramnishtë ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet dy automjeteve civil. Për pasojë, njoftojnë burime nga Policia e Kosovës, ka mbetur i vdekur një shqiptar, shtetas Kosove, ndërsa janë lënduar lehtë tre persona.

Ismet Hashani zëdhënës i policisë tha se me urdhër të Prokurorit i dyshuari për aksident është dërguar në mbajtje ndërsa trupi i pa jetë i viktimës u është dorëzuar familjarëve për ceremoni të varrimit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).