Nga një aksident pësojnë biçiklisti dhe dy këmbësor

Gjilan – Në rrugën “Halim Orana” në Gjilan, i dyshuari mashkull kosovar me motoçikletë, humb kontrollin godet biçiklistin mashkull kosovar, e me pas edhe dy këmbësore femra kosovare.

Si pasoj biçiklisti dhe dy këmbësorët pësojnë lëndime trupore dhe pas pranimit te tretmanit mjekësor janë liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS