Nga mosha e njohjes me Tolgahan e deri tek fjalët e para të Alinës, Almeda na i tregoi të gjitha

Almeda Abazi prej vitesh jeton në Turqi, vend në të cilin ka krijuar familjen e saj. Megjithatë ajo nuk mungon në rrjete sociale kur herë pas here bën Q&A të shumta për fansat e saj Shqiptarë, ashtu siç ka bërë edhe këtë herë.

Që nga mosha e njohjes me Tolgahan e deri tek fjalët e para të Alinës, Almeda na i ka treguar të gjitha.

Një ndjekëse e ka pyetur se sa vjeçe ka qenë kur e ka njohur Tolgahan.

“Hmm…për të njohur diku tek: 20-21 vjeç, por lidhja jone filloi kur isha 23. Omg sa e vogël paskam qenë”, ka shkruar Almeda.

“Sa vite diferencë kanë Efe dhe Alina, unë i kam vetëm 17 muajsh edhe qënka ekstrem lodhje”, e ka pyetur një ndjekëse tjetër.

“Fiks 2 vite diferencë, Efehan maj 2019, Alina qershor 2021.

Zoti të ndihmoftë. Të kuptoj, hahaha por thonë që është më mirë, kur të rriten dhe pak do e kuptosh që ke bërë mirë që i bëre shpejt e shpejt të dy. Dhe po filloj ta mendoj nga pak këtë gjë, tani që po rriten më shumë. Zoti i ruajt të gjthë fëmijët”, është përgjigjur Almeda.

Almeda na ka treguar dhe fjalën e parë të thënë nga Alina, dhe jo nuk është mami.

“Baba. Mendoj se Alina është vajza e vogël e babit”, shkroi Almeda.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS