Nga Fondi për Shërbime Emergjente, fillon të ndërtohet ura në fshatin Krilevë

Kamenicë – Këto ura do të jenë lehtësim për qarkullimin e banorëve dhe automjeteve deri në 10 ton ka shkruar Qëndron Kastrati.

Prandaj, jam tejet i lumtur që po punojmë pa ndalë për mirëqenien e qytetarëve ka thënë Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS