Nga 1 milion dollarë nëse rrahen mes vete

/ 1 minutë lexim

Reperëve Drake dhe Chris Brown u janë ofruar nga 1 milionë dollarë secilit nëse pranojnë që urrejtjen mes tyre, ta zbrazin në ring.

Dyshja e muzikës javë më parë ishte përfshirë në një rrahje të ashpër në një klub nate në Nju Jork, në të cilët përveç tyre ishin lënduar edhe shumë persona të tjerë dhe tani promotori i boksit për të famshmit Damon Feldman, ka zbuluar se miliarderi Alki David, u ka ofruar atyre këto para nëse dalin dhe rrihen në ring publik dhe po ashtu 1 milionë dollarë të tjerë do t’i jap për bamirësi.