Në Ramnishtë asfaltohet rruga e varrezave

Viti – Komuna e Vitisë, po vazhdon me realizimin e projekteve në fushën e infrastrukturës, konkretisht sot në fshatin Ramnishtë është asfaltuar rruga e varrezave.

Me këtë rast kryetari i komunës, Sokol Haliti ka vizituar për së afërmi punimet e sapo përfunduara.

Përndryshe edhe gjatë ditës së djeshme në këtë lokalitet janë shtruar disa rrugë të cilët janë mirëpritur nga banorët./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).