Në Kamenicë 743 raste të identifikuara, 634 të shëruar plotësisht

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Komunën e Kamenicës, 11 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe tre të tjerë janë shëruar.

Bilanci me COVID-19 në komunën e Kamenicës:
– 743 raste të identifikuara,
– 634 të shëruar plotësisht,
– 75 raste aktive,
– 34 të vdekur.
Mbaj distancën, përdor maskën dhe pastro duart!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS