Ndërron jetë pas një aksidenti mes motoçikletës dhe biçikletës

Kamenicë – Në rrugën Sterzovicë – Kamenicë raportohet për një aksident trafiku në mes një motoçiklete dhe një biçiklete me drejtues meshkuj kosovarë. Si pasojë lëndime të rënda trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit i cili pasi është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor ka ndërruar jetë, ekipi mjekësor ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje ndërsa trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion, rasti në procedurë hetimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS