Ndërron jetë Bilall Dauti, zyrtar komunal në Gjilan

Gjilan – Ka ndërruar jetë Bilall Dauti, zyrtar komunal në Gjilan.

Njoftimin e kanë dhënë familjarët.

Familjarë, miq dhe dashamirë, me dhembje dhe pikëllim të thellë ju njoftojmë se ka ndërruar jetë babai im Bilall Nebi Dauti.

Për varrimin e të ndjerit ju njoftojmë me kohë! Bilall Dauti ka punuar në Inspekcion komunal që nga vitet e para të pasluftës e këndej.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS