Morena Taraku: “Unë fitoj ose humbas”

Morena Taraku ka bërë një paraqitje ndryshe në rrjetet sociale.

Bukuroshja kosovare Morena Taraku është shfaqur më ndryshe në një set të ri fotografish.

Atë ne jemi mësuar që ta shohim të veshur provokative, duke treguar asetet e saj seksi, por jo kësaj radhe.

Ajo është shfaqur me një palë veshje serioze teksa në dorë i shihen ora dhe byzylykët e saj të shtrenjtë të arit.

“Unë fitoj ose humbas”, ka shkruar Morena, duke mos shpjeguar më shumë se për çka e ka fjalën. Por, ajo që bie në sy është luksi i saj që ka në tavolinë, e që duket se këngëtarja kësaj radhe ka fituar. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS