Morena sjell të tjera poza atraktive nga pushimet

Bukuroshja shqiptare, Morena Taraku, është duke i shijuar pushimet verore, ndërkohë që nuk kanë munguar fotografitë atraktive në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 1.6 milion fansa, modelja dhe këngëtarja nuk heziton të ngacmojë imagjinatën me imazhet që i poston.

Gjatë të dielës, ajo ka publikuar fotografi me bikini duke soditur perëndimin e diellit.

Morena, e cila është në pushime me babanë e saj, edhe gjatë të shtunës kishte publikuar fotografi joshëse. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS