ASK

Mihrije Braha tregon se është ende në formë të mirë trupore

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mihrije Braha, është mjaft aktive ditëve të fundit në rrjetet sociale.

Ajo i mban fansat të azhurnuar me më të rejat në jetën e saj personale dhe profesionale, përmes fotografive dhe videove të ndryshme që publikon.

Së fundmi, ajo ka treguar ndodhet në pushime verore, ku nuk i ka kursyer disa fotografi atraktive në bikini për ndjekësit e saj.

ASK

Në disa imazhe që këngëtarja nga Mitrovica ka publikuar në rrjetin social Facebook, ajo shihet teksa pozon me bikini njëpjesëshe të gjelbra, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Ndonëse i ka kaluar të pesëdhjetat, Braha duket mjaft në formë të mira dhe vitale në fotografitë që ajo i ndau me ndjekësit.

Krahas pushimeve, këngëtarja e hitit “Turbulenca” ka qenë mjaft e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore e performanca në ahengje të ndryshme. /Telegrafi/