Melinda vjen plot shkëlqim në paraqitjen e radhës në Instagram

Melinda Ademi është kthyer në një nga emrat më të përfolur dhe më të suksesshëm në estradën shqiptare që kur nisi karrierën.

Reperja e cila numëron hite të shumta tashmë është edhe një femër me linja të mrekullueshme e të cilat nuk heziton t’i theksoj në secilën paraqitje që bën.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi krijuesja e hitit “Melodia” teksa ndau imazhe të shkëputura nga projekti i fundit me reperin, Ledri Vula.

Melinda pozoi në disa veshje të ndryshme e që dukej plot stil dhe elegancë në secilën prej tyre, ndërsa nuk munguan as komentet e shumta nga ana e fansave të saj.

Ajo dukej mahnitëse gjeras padyshim vëmendjen më të madhe e morën format e saj të theksuara të trupit.

Përndryshe, dueti me Ledrin “A m’ke dasht” po pritet mirë nga publiku dhe brenda pak ditësh ka grumbulluar mbi gjashtë milionë klikime në YouTube.

Melinda ndërkohë gjatë kësaj periudhe është mjaft e angazhuar me mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS