Fundamenti

Më i kërkuari në botë martohet me bukuroshen braziliane

/ 2 minuta lexim

Ishte vetëm çështje ditësh, kur çifti i famshëm hollywoodian do t’i thoshin njëri-tjetrit PO.

Matthew McConaughey është martuar me të dashurën e tij, modelen braziliane Camila Alves.

Edhe pse për të dhe torzon e tij të përkryer u ‘ndalet’ fryma shumë femrave anembanë botës ndërsa meshkujt ia kanë lakmi, aktori i famshëm 42-vjeçar edhe zyrtarisht i ka thënë ‘PO’ partneres së tij, 29-vjeçares Camila, pas gjashtë vitesh së bashku. Çifti

nga romanca e tyre ka dy fëmijë, Levinin 3-vjeçar dhe 2-vjeçarin Vitus.

RCCOLA

Sipas revistës “People”, çifti u martua në rrethin e miqve të ngushtë dhe familjes në shtetin e Teksasit. Martesën intime nuk e kanë publikuar nëpër media, por ata donin që të kënaqeshin me atë moment intim.

Ndërsa McConaughey i ka propozuar që të martohen në ditën e Krishtlindjeve të dashurës së tij dhe kështu ai i organizoi një surprizë.

Është interesante se Matthew këtë lajm e ka ndarë me adhuruesit e tij në Twitter: “Unë tani sa po i kërkova Camiles të martohet me mua, Krishtlindje të lumtura për të gjithë,” shkroi aktori.