Mbretëresha e rrjeteve sociale

Facebook, Twitter, Instagram e shumë rrjete sociale, janë pjesë e përditshme e ftyrave tona publike.

Primatin për më shumë fansa e ka këngetarja Dafina Zeqiri, e cila nëpërmjet rrjeteve sociale
publikon detaje nga jeta e saj private e po ashtu nuk lë anash as ato që kanë të bëjnë me angazhimet e përditshme.

Me të drejtë, personazhet V.I.P po i shfrytëzojnë këto rrjete si një mundësi e mirë për të publikuar punën dhe arritjet e tyre. Falë famës që kanë, ato asnjëherë nuk mbesin pa fansat që i përkrahin dhe i mbështesinë gjithmonë.

Përveq Dafinës, shumë aktive në facebook dhe të tjera, është edhe Elvana Gjata e cila sidomos kohën e fundit ka bërë një shprehi që të publikoj fotografi nga koncertet e saja dhe në të njejtën kohë i falenderon ata për dashurinë dhe mbështetjen.

Në këtë list hyn padyshim edhe Bleona Qereti e cila këto ditë ka shfrytëzuar në maksimum profilet e saja për të paralajmëruar fansat e saj se po kthehet në vendlindje për një turne.

Tuna, Nora, Argjentina dhe shumë të tjerë nuk janë më të vështirë për tu gjetur dhe e gjitha kjo falë rrjeteve sociale. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS