UBT

Mbrëmje në ”Hamptons!”

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Bill dhe Hillary Clinton janë parë të lumtur në një ndejë në Hampton vikendin që lamë pas.

Çifti i njohur politik ishin në mbrëmjen e përvitshme të Brooke dhe Daniel Neidich në Wainscott, përderisa sivjet kjo ndejë u bë në kohën kur e kishte ditëlindjen djali i tyre John Neidich, përderisa mbrëmja është mbajtur në restorant Acme.

Mobi Casa

Sipas New York Post, nuk është dukur që presidenti ka probleme fizike sikurse është thënë më parë, përderisa thuhet se Bill ka vetëm gjashtë muaj jetë.