Fundamenti

Martohet Blerim Destani?!

/ 1 minutë lexim

Blerim Destani i jep fund beqarisë, duke u martuar me një vajzë të panjohur jo-shqiptare. Kështu të paktën ngjan të jetë në një prej profileve të aktorit prominent shqiptar.

Në rrjetet sociale dje në mesnatë u përhap lajmi që aktori shqiptar ishte martuar, shkruan telegrafi. Në njërën ndër faqet e tij në Facebook, statusi prej single, ka ndryshuar në ‘i martuar’.

Reklam

Por, deri më tani nuk ka pasur ndonjë prononcim nga vet aktori dhe mendohet se kjo faqe në rrjetin social, nuk i përket personalisht tetovarit.