Marina Vjollca nga shtatzënia ka fituar linja edhe më të bukura trupore

Marina Vjollca është bërë nënë për herë të parë para disa muajve.

Ajo ka sjellur në jetë vajzën që e quajti Marget kombinim i emrit të saj dhe bashkëshortit Getoarit.

Mirëpo, nga shtatzënia ajo ka fituar linja edhe më të bukura trupore.

Kjo vërehet në gjoksin e saj në secilën veshje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS