Marina tregon si e kaluan Covid-19

Marina nuk na flet shpesh për jetën e saj private, por ditën e sotme na ka treguar vështirësitë që ka hasur këto kohët e fundit, sidomos me Covid-in.

Marina na tregoi se e ka mposhtur Covid-in edhe pse me shumë vështirësi.

“Më në fund negative”, ka shkruar ajo krahas dy tamponeve negativë.

“E kalove me vështirësi Covid-19, çfarë simptoma pate?”, e ka pyetur njëra nga ndjekëset në Q&A e hapur nga Marina.

“Pyetjet më të shumta janë për Covid. Në fillim pata dhimbje fyti, dhimbje koke dhe shumë dhimbje turpi. Për rreth 5-6 ditë pata temperature 38,5-39” i është përgjigjur ajo.

Një tjetër ndjekës e ka pyetur nëse vajza e saj Marget, ishte me të gjatë karantimit.

“Po na zuri të dyjave bashkë e kemi qenë të mbyllura deri sot në mëngjes”, i është përgjigjur Marina.

Kujtojmë se Marina ka folur për jetën e saj private, veçanërisht martesën me Getoar Selimin, dhe sipas saj dashuria mes tyre vazhdon të jetë po njësoj si ditën e parë. Ajo shton se deri më tani martesa e tyre nuk duket fare monotone dhe mendon se nuk do të ndodhë kurrë diçka e tillë për sa kohë të dy kanë qëllime dhe ide të njëjta për njëri-tjetrin.

“Veç sekret që nuk ka në dashuri. Sekreti i Getit ky është, di të të lërë pa fjalë (për mirë deri tani)”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS