Magjistari e huq trukun, përfundon në spital

Një iluzionist rus, Ilya Safronov, u dërgua me shpejtësi në spital pasi gëlltiti një grep të hollë, ndërkohë që po performonte përpara kamerave të një televizioni ukrainas.

Ai po realizonte numrin magjik me grepin dhe brisqet, siq raporton Tema, ndërkohë që ekipi i xhirimit vuri re se diçka nuk po shkonte siç duhet.

Në vend që të pretendonte se po e hante grepin, për ta nxjerrë nga syri, ai e gëlltiti realisht atë.

Vëllezërit e iluzionistit, që ishin pjesë e këtij numri, fillimisht tentuan ta hiqnin vetë grepin, por më pas u detyruan të thërrasin ambulancën. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS