Madonna merr me qira kinemanë për të shikuar filmin me të dashurin

Madonna merr me qira kinemanë për të shikuar filmin me të dashurin. Çiftit në kinema u janë bashkuar edhe vajza e Madonnës, Lourdes, menaxheri Guy Oseary dhe magjistari David Blaine. Valltari Brahim Zaibat (24) e mbante për dore.

Mbretëresha e popit të shtunën në mbrëmje në Holandë ka marrë me qira të gjithë kinemanë për të shijuar në shoqërinë e të dashurit, valltarit Brahim Zaibat (24). Çifti ishte i kënaqur që do të kalonte edhe pak kohë së bashku pas një nate tjetër të lodhshme në kuadër të turneut të saj MDNA.

Megjithatë, filmin nuk e kanë shikuar vetëm, atyre u janë bashkuar edhe vajza e Madonnës Lourdes, menaxheri Guy Oseary dhe magjistari David Blaine.

Madonna (53) para kinemasë ka arritur në fustanin me gjatësi deri te gjunjët dhe triko të bardhë. Ka vënë edhe syze të zeza, ndërsa i dashuri i saj 29 vjet më i ri e mbante për dore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS