“Luftë” për Behramin!

Shumë skuadra italiane po e dëshirojnë Valon Behramin. Ylli kosovaro-zvicëran është vënë në shënjestër të disa skuadrave të njohura italiane. Napoli është skuadra e cila orëve të fundit duket në avantazh për të transferuar Behramin

Oferta prej 8 milion eurove mund të mjaftojë që Behrami të braktisë Fiorentinën, skuadër e cila po “lufton” me çdo kusht për ta mbajtur atë.

Edhe Udinese është e interesuar për mbrojtësin me tipare të mesfushorit. Sipas zyrtarëve të Fiorentinës, jo vetëm këto dy skuadra kanë pyetur për Behramin.

Një zyrtar i skuadrës deklaroj se për Behramin mbetet e interesuar kampioni Juventus dhe dy skuadrat e kryeqytetit, Roma e Lazio./indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS