RCCOLA

Luana Vjollca e nis janarin me pushime

/ 2 minuta lexim

Bukuroshja Luana Vjollca, ka nisur vitin 2024 me një pushim të merituar dhe po shijon ditët e bukura në bregdetin e bukur të Detit të Karaibeve, në ishullin e mahnitshëm të Arubës.

Për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, Luana ka ndarë një pamje të mrekullueshme nga deti, duke pozuar me një bikini tërheqëse.

Fotografitë e publikuara kanë treguar bukurinë natyrore të vendit dhe nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet nga fansat e saj të shumtë.

Në fotografitë e publikuara, Luana shfaq linjat e saj trupore në një mënyrë delikate dhe të sofistikuar. Me sfondin e plazhit tërheqës të Arubës, ajo ka bërë që deti dhe dielli të jenë pjesë e një pamjeje të mrekullueshme.

Fidanishtja

Ndjekësit e këngëtares dhe prezantueses kanë reaguar me një valë komplimentesh dhe pëlqimesh.

Shumica e tyre janë fokusuar në vitalitetin dhe formën e përkryer të trupit të Luana Vjollcës, duke e lavdëruar për aftësinë e saj për të ruajtur një pamje të shkëlqyer fizike.

Luana, e cila ka një prezencë të fortë në rrjetet sociale dhe një bazë të madhe ndjekësish, ka treguar se është në formë optimale dhe se po i dedikon kohën për të kujdesur për veten gjatë këtij pushimi. /Telegrafi/