Luana shfaqet përvëluese

Luana Vjollca, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Atë ka kohë që nuk e kemi parë në rolin e modertores, ani pse duket se shumë shpejtë do t’i kthehet ekranit me një projekt të saj personal.

Luana, gjithmonë është përfolur për jetën e saj private, e poashtu edhe për pamjen e sa fizike dhe ndryshimet që ka bërë në fytyrën e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS