Linda Halimi sjell të tjera poza provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja e hitit “Ëndërroja” publikon edhe fotografi dhe video provokuese për ndjekësit e saj.

Një gjë të tillë, Linda e ka bërë në fotografinë e fundit që ka ndarë me 420 mijë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar me bikini të zeza, duke nxjerr në pah linjat e saj atraktive të trupit, të cilat vijnë si rezultat i përkushtimit të saj në palestër.

E njëjta më pas publikoi edhe një video në Instagram dhe TikTok, ku sërish me krenari shfaqet fizikun e saj të shkëlqyer.

Linda përndryshe ka bërë një revolucion në dukjen e saj, ku nga një vajzë në mbipeshë, arriti të transforojë veten në një trup të tonifikuar, të lakmueshëm nga çdo femër.

Këngëtarja me origjinë nga Vitia për një kohë madje ka punuar edhe si instruktore e palestrës në Amerikë. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS