Linda Halimi nuk i ndal paraqitjet provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme në TikTok dhe Instagram, për të cilat është mjaft e komentuar.

Në veçanti, këngëtarja nga Vitia preferon videot provokuese, shumica prej të cilave janë video të realizuara nga paraqitjet e saj me bikini në pishinë.

Kohëve të fundit ajo është duke qëndruar në Miami për pushime, me ç’rast ka realizuar shumicën prej videove të saj gjatë pushimeve në dielli ne ngrohtë të vendit të famshëm bregdetar.

Në një video të publikuar së fundmi, ajo shfaqet e veshur me bikini të kaltra, ndërsa imiton një situatë ku nuk i intereson për ato që të tjerët thonë për të.

Tutje, Halimi ndau me ndjekësit një tjetër video, ku teksa shfaqte figurën e saj të trupit me bikini, ajo imitonte një nga personazhet e komunitetit LGBTI gjatë paradës së fundit të organizuar në Prishtinë.

Gjersa në mbrëmjen e së dielës, këngëtarja e hitit “Pa t’pa” nuk mungoi edhe me një video të ngjashme të realizuar në TikTok, ku shfaqej duke gjuajtur me dorë në të pasmet e saj të tonifikuara.

Linda ka qenë dhe vazhdon të mbetet inspirim për shumë femra, për mënyrën se si ajo arriti të humbasë shumë kilogramë nga trupi i saj dhe të shndërrohet në një femër me super trup. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS