Fidanishtja

Linda Halimi merr vëmendjen me pozat e reja, ndërsa ekspozon linjat e trupit gjatë pushimeve

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “S’të fal” publikoi për ndjekësit e saj të shumtë në Instagram disa poza atraktive me bikini.

Fidanishtja

Në fotografi, ajo mund të shihet e shtrirë në shezlonet e plazhit teksa vë në pah linjat e tonifikuara të trupit.

Këngëtarja nga Kosova e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e ka vënë gjithmonë në dukje faktin se është shumë e përkushtuar ndaj palestrës.

Linda përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. /Telegrafi/