Leonora merr vëmendjen

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora se fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, ajo ka publikuar një foto duke u rrezitur, kruse është kujdesur që mos të ekspozojë shumë nga trupi i saj.

Në bikini të zeza, Leonora shfaqet kaq joshëse.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS