Kuvajti ndihmon 100 familje me pako ushqimore në Artanë

Gjilan – Kuvajti ka ndihmuar rreth 100 familje në Artanë me pako ushqimore. Bajrush Ymeri ka falënderuar popullin e Kuvajtit që në këtë muaj të Ramazanit ka ndihmuar këto 100 familje.

“Një falënderim i veçantë në emër të banorëve të komunës sonë për popullin e Kuvajtit që ndihmuan 100 familje me pako ushqimore në muajin e Ramazanit, përmes SH.E.K. “Qëndresa Kosovare”. Faleminderit Samir Salihu dhe shokëve të juaj” ka shkruar Bajrush Ymeri në rrjetet sociale./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS