Kuvajti ndihmon 100 familje me pako ushqimore në Artanë

Gjilan – Kuvajti ka ndihmuar rreth 100 familje në Artanë me pako ushqimore. Bajrush Ymeri ka falënderuar popullin e Kuvajtit që në këtë muaj të Ramazanit ka ndihmuar këto 100 familje.

“Një falënderim i veçantë në emër të banorëve të komunës sonë për popullin e Kuvajtit që ndihmuan 100 familje me pako ushqimore në muajin e Ramazanit, përmes SH.E.K. “Qëndresa Kosovare”. Faleminderit Samir Salihu dhe shokëve të juaj” ka shkruar Bajrush Ymeri në rrjetet sociale./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).