Kthella bëhet njësh me shkretëtirën

Modelja dhe ylli i televizionit Kejvina Kthella ka vazhduar pozat me bikine

Bukuroshja shqiptare edhe kësaj radhe është paraqitur tepër me stil, teksa ka bërë një fotosesion në shkretëtirë.
E veshur me monokini ajo shfaq asetet e saj teksa si aksesorë ka një kapelë meksikane.

Bukuroshja ka qenë aktive në ditët e fundit në rrjetet sociale duke pozuar vazhdimisht foto në bikine. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS