Kryetari Pajaziti vizitoi banorët e fshatit Muçibabë

Gjilan – Banorët, fuqishëm janë rreshtuar për ta finalizuar forcën e ndryshimit.

Pas takimit me banorët e Muçibabës, takim ky mjaft produktiv, kryetari Pajaziti bashkë me banorët e Muçibabës, nderuan dhe përkujtuan sakrificën e dëshmorëve, tek lapidari./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS