Kryetari i Shoqatës së Familjeve të Dëshmorëve, Qemajl Rexhepi dekorohet nga Sokol Haliti

Viti – Qemajl Rexhepi, kryetar i Shoqatës së Familjeve të Dëshmorëve në Viti është dekoruar sot nga Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti.

Rexhepi është një ndër personalitetet që po dekorohet nga Kryetari Haliti me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).