Komuna e Kamenicës debaton me USAID-in për kontratën sociale

Kamenicë – Kryetari i Kamenicës, Kadri Rahimaj ka pritur në takim përfaqësues nga USAID-i amerikan të cilët do të jenë implementues të projektit për kontratën sociale.

Kryetari i Komunës së Kamenicës Kadri Rahimaj së bashku me drejtoreshat Arlindë Sejdiu dhe Burbuqe Leka, kanë pritur në takim përfaqësues nga USAID.

Ata kanë diskutuar rreth Kontratës Sociale, projekt ky i cili do të implementohet në Komunën e Kamenicës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS