Kjo verë e gjen Mihrije Brahën më në formë se kurrë

Pas bujës që pushtoi mediat me fejesën e djalit të saj, tani është radha për yllin e muzikës shqipe Mihrije Braha, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Edhe pse shumë e angazhuar në dasma e ahengje familjare me Naimin, ajo nuk e lë për asnjë moment vetën prapa.

Me biokremin e saj dhe me paraqitjen plot stil Miki tregon se kjo verë e gjen më në formë se kurrë.

Për më tepër flet vetë fotografia…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS