Kim Kardashian humb kilogram me ‘seks dietë’

Los Angeles – Starleti Kim Kardashian është parë kohët e fundit me një fustan të ngushtë që theksonin figurën e saj dhe disa kilogram ekstra që kishte dukej se i janë shkrirë. Sipas miqve të saj, fshehtësia qëndron te seksi i rregullt që kryen me Kanye Westin.

Ylli i reality showt, Kim Kardashian ka humbur disa kilogram për një kohë të shkurtër. Megjithatë, nuk bëhet fjalë për një regjim rigoroz të dietës dhe ushtrimet fizike, por për diçka tjetër.

“Ne bëjmë shaka se Kimi është në “dietë seksi”. Kjo do të thotë që ka marrëdhënie të rregullt seksuale dhe kështu djeg kaloritë. Duke gjykuar se sa është dobësuar, Kim ishte një vajzë shumë e keqe” ka thënë një mik i starletit për “National Enquirer”.

Edhe pse Kim është e entuziazmuar me figurën e re, West, thuhet se gjoja i pëlqejnë më shumë kthesat dhe e luti që të mos shtoj sërish kilogram.

Madje thuhet se Kardashian dhe West së shpejti do të shkojnë para altarit meqenëse ata dëshirojnë të krijojnë familje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS