Kidman shet apartamentin e saj

Aktorja me famë botërore, Nicole Kidman ka shitur apartamenti në saj në New York, për 16 milion dollarë.

Kidman së fundmi më shumë është duke qëndruar në Navashille të Australisë me burrin e saj, Kate Urban dhe dy vajzat e saj. Ndërsa ka vendosur që banese e saj në New York ta shes, për arsye se dëshiron të qëndroj më shumë në Australi.

Fituesja e çmimit Oskar bënë jetë në mes Australisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS