Kida e “nxehtë” në klipin e ri

Këngëtarja kosovare, Kida, ka publikuar këngën e saj më të re, “Tdu”, të cilën e solli në bashkëpunim.

Projekti po pëlqehet mjaftë, ku vetëm disa orë pas publikimit në kanalin “Youtube”, ka marrë mbi 500 mijë klikime, shkruan Indeksonline.

Në këtë videoklip, Kida mori vëmendje me dukjen e saj seksi dhe mjaftë joshëse.

Ajo çka bie në sy ishte gjoksi, i cili duket mjaftë bombastik falë ndërhyrjeve./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS