Kejvinen kaq joshëse se keni parë

Kejvina Kthella është aktive me postime në rrjete sociale, ajo me imazhet e saja zakonisht merr vëmendjen e publikut.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku ka marrë vëmendjen e publikut me pamjen e saj.

E veshur me pantallona të kaltër dhe bluzë të shkurtër ajo është shfaqur mjaft joshëse.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS